Szukamy operatorów maszyn sterowanych numerycznie

Zadania:

  • Obróbka detali zgodnie z dokumentacją oraz przygotowanymi programami lub na podstawie wzoru/prototypu.
  • Kontrola jakości, pakowanie zgodnie z obowiązującymi instrukcjami.
  • Przestrzeganie norm czasowych i jakościowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC (sterowanie Fanuc i series).
  • Mile widziana umiejętność pisania programów do obsługi maszyn.
  • Zdolność szybkiego uczenia się.
  • Dbałość o dobry przepływ informacji, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, precyzja, odpowiedzialne podejście do pracy.
  • Pełna samodzielność i umiejętność organizacji pracy pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w Jelczu-Laskowicach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w przyjaznym zespole.
  • Przyuczenie, szkolenie w programowaniu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

CV i list motywacyjny proszę kierować na adres info@renner-moto.com. W tytule maila proszę dopisać: „Odpowiedź na ofertę pracy”.